HİZMETLERİMİZ

İda Yapı İnşaat olarak en temel faaliyetimiz İnşaattır. Sıfırdan İnşaat yapmaktan onarıma dekorasyona hafriyata yapı ve inşaat ile ilgili tüm süreçleri yönetip hizmet veriyoruz.

İda Yapı ve İnşaat olarak Kentsel dönüşüm projelerinizi uygun teklifler ile alıyor ve Yönetmeliğe uygun olarak gerçekleştiriyoruz. İster kat karşılığı ister Ücret karşılığı kentsel dönüşüm projelerinize talibiz.

İda Yapı ve İnşaat olarak yapınızın türü ne olursa olsun iç ve dış dekorasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Örneğin çok katlı bir iş hanınız var ve yeni odalara bölmelere ihtiyacınız var alçıpan ile bölebilir asma tavan boya badana faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Dilerseniz zemin kaplaması ve ses yalıtımını gerçekleştirebiliriz.

Veya eski bir binanız var ve görünümünü iyileştirmek aynı zamanda ısı tasarrufu yapmak istiyorsunuz dış cephe kaplamasını dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliriz. ,

İç ve Dış Yapı Dekorasyonu anlamında aklınıza gelebilecek tüm projeleri gerçekleştirebiliriz.

İda Yapı ve İnşaat olarak bir diğer faaliyetimizde Müteahhitliktir. Arsalarınız kat karşılığı alınır Yapılarınız kentsel dönüşüm ile yeniden yapılır. Satılık Gayrimenkulleriniz Türü ne olursa olsun Alınır ve Satılır. Gayrimenkullerinize değer biçilir dilerseniz alınır satılır veya takas edilir.